7psk

-nowości z branży-

Termometr na podczerwień

Przedwzmacniacze gramofonowe gramofon Thorens, Pass Laboratories, Moon, Audio-Technica, www.yournamehereqtc.org

W życiu codziennym pojawiają się liczne sytuacje, w trakcie których musimy sprawdzić temperaturę jakiegoś urządzenia, powierzchni czy dania.

Jednak nie zawsze mamy możliwość bezpośredniej styczność z elementem, którego temperaturę chcemy sprawdzić i wtedy z pomocą przychodzi nam bezdotykowy termometr.

To urządzenie, która za pomocą podczerwieni i prostego ruchu umożliwia sprawdzenie temperatury, która wyświetla się na wyświetlaczu LCD.

Chcąc sprawdzić temperaturę piekarnika, gotującej się wody czy pieczonego mięsa nie musimy obawiać się poparzenia, bowiem wystarczy tylko jeden ruch bezdotykowym termometrem, który ma możliwość sprawdzania temperatur od -60 do 500 stopni Celsjusza i dowiemy się, jaka jest temperatura dania czy powierzchni.

Nie ulega wątpliwości, że bezdotykowy termometr na podczerwień to niebywale innowacyjne urządzenie, które może znaleźć zastosowanie nie tylko w kuchni, ale i w domu czy w pracy, pomagając nam uniknąć bezpośredniego kontaktu z niebezpiecznie niskimi czy wysokimi temperaturami.