7psk

-nowości z branży-

Laserowa korekcja wzroku

https://www.formeds.com.pl/faq/103/Koenzym-q10 szczepionki Dobra pracownia elektrofizjologiczna w Poznaniu? Co myślicie o eretinie?

Dzięki laserowej korekcji wzroku, istnieje możliwość stałego pozbycia się wad refrakcyjnych wzroku. Dzięki tej metodzie można usunąć takie przypadłości jak krótkowzroczność, nadwzroczność czy astygmatyzm. Możliwości tej metody są ogromne. Zakres usuwania krótkowzroczności sięga aż minus 10 dioptrii, nadwzroczności do plus 6 dioptrii, a astygmatyzmu w przedziale od minus 5 Dcyl do plus 5 Dcyl.

W zabiegu tym używa się specjalnego laser excimerowego. Za jego pomocą zmienia się krzywiznę przedniej powierzchni oka. W ten sposób u pacjenta modeluje się rogówkę. W zależności od stwierdzonej wady albo się ją spłaszcza (w przypadku krótkowzroczności), albo uwypukla (w przypadku nadwzroczności).

Zabieg ten jest całkowicie bezbolesny dla pacjenta dzięki zastosowaniu specjalnych kropli znieczulających na gałkę oczną. Trwa on zaledwie kilkanaście minut, a samo laserowanie trwa paręnaście sekund. Dzięki zastosowaniu specjalnych kamer do monitoringu ruchów gałki ocznej, nie ma możliwości popełnienia błędu. Ceny takich zabiegów wahają się od 1800 zł.

do 3600 zł. za jedno oko i od 3600 zł. do 7200 zł. za dwoje oczu, w zależności od kliniki.