7psk

-nowości z branży-

Gry karciane

www.gbauto.com.pl www.electriceye.pl

Współcześnie nie brakuje miłośników gier karcianych. Tego typu rozrywka świetnie sprawdza się wieczorami, w gronie przyjaciół i znajomych.

Mimo że jest ona już dosyć stara, wciąż jeszcze utrzymuje sporą popularność, zwłaszcza wśród mężczyzn, którzy lubią rozegrać sobie partyjkę czy dwie przy kieliszku dobrego alkoholu. Warto też wspomnieć o nowej odsłonie gier karcianych, w której nie używa się już zwyczajnej, tradycyjnej talii, znanej od lat.

Obecnie powstają prawdziwe kolekcjonerskie wydania, które w pewien sposób łączy się też z elementami gier planszowych. Ich tematyka jest naprawdę różnorodna, choć najczęściej pojawia się fantastyka.

Do tego typu gier zwykle przenoszone są realia, znane z popularnej serii książek czy filmów, dlatego też ich miłośnikami stają się coraz częściej ludzie młodzi, będący fanami danych pozycji. Kolekcjonerskie gry karciane wymagają od zawodników rozwiązywania różnego rodzaju zadań i łamigłówek.

Świetnie nadają się na deszczowe dni, w które aż żal wychodzić z domu. Bez wątpienia potrafią wciągnąć bez reszty każdego, kto choć trochę lubi rozrywki tego rodzaju.