7psk

-nowości z branży-

Gdzie w Sopocie zajmują się dermatologią estetyczną?

Zanim zostaną wymienione polecane miejsca w których można skorzystać z zabiegów dermatologia estetyczna sopot, warto zainteresować się co kryje się pod samą nazwą. Bowiem ten szczególny dział ma na celu poprawienie kondycji skóry pacjentów z wykorzystaniem przeróżnych technik. W szczególności kładzie nacisk na problem starzenia się skóry, a problem ten dotyka w końcu każdego z nas. W związku z tym, powstaje coraz to więcej placówek, które w precyzyjny sposób odpowiadają na te i inne potrzeby pacjentów. Dziś na rynku można znaleźć bardzo nowoczesne miejsca, gdzie profesjonalne zadbanie o skórę jest na pierwszym miejscu. W Polsce znajduje się bardzo wiele takich miejsc, a coraz częściej można je znaleźć także w małych miastach. Przykładem może być chociażby tytułowy Sopot, gdzie dbanie o wygląd skóry jest szczególnie ważne. Ludzie szukają tam najdoskonalszych praktyk. Dzięki dokładnej analizie, udało się wypunktować te najbardziej znane i polecane:

  • Sopocka Fabryka Urody to klinika prowadzona głównie przez dr Janusza Zdzitowieckiego i jego rodziny. W profesjonalnym zespole znaleźć można także współpracowników, którzy wzajemnie dopełniają się w oferowanych usługach, tworząc miejsce szczególnie kompleksowe, którego wyznacznikiem jest maksymalne zadowolenie klientów. W Sopockiej Fabryce Urody można spodziewać się takich zabiegów z zakresu usług medycyny estetycznej jak: lifting skóry bez użycia skalpela, rewitalizacja skóry, modelowanie owalu twarzy, tymczasowe modelowanie ust, zwiększanie objętości tkanek twarzy oraz mezoterapia (poprawianie konturu twarzy i usuwanie zmarszczek);
  • Kolejną propozycją jest miejsce, które zostało nazwane przez właścicieli ,,Orchid – centrum zdrowia i urody’’. Tam zainteresowani mogą skorzystać z następujących zabiegów: kwasem hialuronowym (modelowanie twarzy i ust), nićmi PDO (lifting), mezoterapii, lipolizy (modelowanie i wyszczuplanie twarzy i ciała), dermabrazji (mechaniczne złuszczanie naskórka).

    Ceny poszczególnych zabiegów w tym miejscu wahają się pomiędzy 100 a 1000 złotych. Wszystko zależy od zaawansowania oraz użytych praktyk;

  • Następne miejsce, zajmujące się medycyną estetyczną na mapie Sopotu to DERM-AL. Centrum Dermatologiczno-Alergologiczne jest poradnią, która istnieje na rynku bardzo długo. Przez 20 lat zdobyła pozytywne opinie pacjentów, a pracujący w niej eksperci doświadczenie i lata praktyki. Wachlarz oferty tego miejsca jest bardzo rozbudowany. Jeżeli chodzi o medycynę estetyczną, można zasięgnąć tam porad dotyczących następujących usług: likwidacja blizn, zmian potrądzikowych, przebarwień, opóźnienie procesu starzenia. Lekarzami, którzy zajmują się problemami tego zakresu są m.in.: dr med. Barbara Sarankiewicz–Konopka, dr med. Elżbieta Jasiel-Walikowska, dr med. Elżbieta Grubska-Suchanek oraz kilkanaście specjalistów z innych dziedzin.

.